Yazı Tahtası Modelleri

 

Yazı tahtası modelleri ihtiyaca göre şekillendirilmiştir. Farklı ihtiyaçlara göre şekillendirilmiş yazı tahtaları modelleri üretilmektedir.

  

Duvara Monte Yazı Tahtası: Adından da anlaşılacağı üzere duvara monte edilebilen yazı tahtası modelidir. Yüzeyin arkası sunta ile güçlendirilmiş olup ortalama ürün olarak kalınlığı ebadına göre 8 – 12 mm aralığındadır. Çerçevesi alüminyum profilden oluşmaktadır. Dört köşesinde montaj yapılabilecek vida yerleri mevcut olup, estetik görünmesi amacıyla vida deliklerini kamufle eden kapaklar yazı tahtası ile verilmektedir.

Duvara Monte Yazı Tahtaları için Tıklayınız... 

 

Mobil Tekerlekli Yazı Tahtası: Tekerlekli ve 360 derece kendi etrafında dönebilen mobil yazı tahtaları devamlı yer değişimine açık kullanımlar için en uygun yazı tahtası modelidir. Tek taraflı ve çift taraflı olarak üretilmekte olan yazı tahtaları, ihtiyaca göre diğer tarafı farklı renkte yapılabilmektedir. 

 Örneğin bir tarafı beyaz, yazı tahtası kalemi ile kullanılabilmekteyken diğer tarafı tebeşirli mavi veya yeşil olarak ta yapılabilmektedir. Yada bir tarafı düz beyaz, diğer tarafı müzik çizgili olarak yapılabilmektedir.

 

 Mobil Tekerlekli Yazı Tahtaları için Tıklayınız... 

 

Flipchart Yazı Tahtası: Flipchart yazı tahtaları tekerlekli yıldız ayaklı ve teleskopik ayaklı olarak üretilmektedir. Yazı tahtası yüzeyi üst kısmında bulunan flipchart aparatı sayesinde flipchart kağıtları rahatlıkla yazı tahtası yüzeyine tutturulmaktadır.

 

 Flipchart Yazı Tahtaları için Tıklayınız...

 

Teleskopik Ayaklı Yazı Tahtası: Teleskopik ayaklı yazı tahtaları yüksekliği ayarlanabilen 3 ayaklı yazı tahtası modelidir. 2 adet önde 1 adet ise arka tarafta gizlenebilen – boyu ayarlanabilen ayak mevcuttur. Kullanılmadığı zaman arka ayak içe doğru katlanabilmekte ve kısıtlı alanlarda rahatlıkla muhafaza edilebilmektedir. Teleskopik ayak boyutları genel olarak yazı tahtası boyutuna yakın ölçülerdedir.

Teleskopik Ayaklı Yazı Tahtaları için Tıklayınız...

 

Üçgen Teleskopik Ayaklı Yazı Tahtası: Yan hizadan bakıldığı zaman üçgen şekline benzediği için bu adı taşımaktadır. Çift tarafa sahip bu yazı tahtası modeli aynı zamanda 4 adet gizlenebilen teleskopik ayaklara sahiptir. Talebe göre yüzeyler farklı renklerde üretilebilmektedir.  Örneğin bir tarafı beyaz, yazı tahtası kalemi ile kullanılabilmekteyken diğer tarafı tebeşirli mavi veya yeşil olarak ta yapılabilmektedir.

 

 Üçgen Teleskopik Ayaklı Yazı Tahtaları için Tıklayınız...

 

Giyotin Yazı Tahtası: Asansör sistem olarak ta bilinen yazı tahtası modelidir. İki adet çelik emaye yüzeyden üretilme yazı tahtasından oluşmaktadır. Yazı Tahtasının sağında ve solunda, tabandan tavana kadar uzanan rayları sayesinde yazı tahtaları yukarı aşağı yönde eş zamanlı hareket ettirilebilmektedir. Eğitmenler bu sayede bir yazı tahtasını doldurduktan sonra onu silmeden yukarı doğru itmek suretiyle diğer boş yazı tahtasını yazılacak konuma getirebilmektedir.

   

Giyotin Yazı Tahtaları için Tıklayınız... 

 

Çizgili Yazı Tahtası: Müzik çizgili ve birinci sınıf çizgili-güzel yazı çizgili yazı tahtası modelinin duvara monte yazı tahtalarına uygulanmış halidir. Tebeşirli yeşil-mavi-siyah renk yazı tahtalarına ve kalemli olan beyaz yazı tahtaları talebe göre üretilmektedir. Yüzey olarak ise laminat ve çelik emaye yazı tahtaları uygulama dahilindedir.

 

 Çizgili Yazı Tahtaları için Tıklayınız...