Hakkımızda

 

2005 senesinde İstanbul da kurulan firmamız, yazı tahtası, akıllı tahta, mantar pano, çizim masası ve okul sırası başta olmak üzere çeşitli eğitim malzemelerinin üretimini ve toptan satışını gerçekleştirmektedir. Fabrika Sultangazi - İstanbul da yer almakta olup, İstanbul Anadolu yakası satış ve depo merkezi Sahrayıcedid - Ataşehir de yer almaktadır.

 

                         


Avrupa yakası ürün dağıtım hizmetleri hafta içi her gün, Anadolu yakası ürün dağıtım ise Salı ve Perşembe günü sağlanmaktadır. Gerek Avrupa yakasındaki fabrikamızdan gerekse Anadolu yakası depomuzdan direkt satış güncel stok durumumuza göre hafta içi 09.00 – 18.30 arası gerçekleştirilmektedir.

 

İstanbul içi dağıtım kendi araçlarımız ile yapılmakta olup, Gebze - Büyükçekmece hattına hizmet verilmektedir. İstanbul dışına kargo ve nakliye firmaları ile gönderim her gün gerçekleştirilmektedir. Stok ürünleri sipariş saatine göre her gün, özel ölçü üretilen ürünler ise ürün cinsine ve adedine göre takip eden günlerde gönderilmektedir. 

 

İstanbul içi montaj hizmeti talebe göre yapılabilmektedir. Montaj hizmeti ekstra ücrete tabi olup, satın alınan ürün adedine göre montaj bedeli hesaplanmaktadır.

 

Kurmuş olduğumuz yazitahtasi.com.tr web sitesinden ise online toptan ve perakende satışlar gerçekleştirilmektedir. Online satın almak istediğiniz ürünlerin ödemesini kredi kartı ile veya havale/eft yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ürün iadeleri ve değişimleri fabrikamız ve depomuz tarafından teslim alınmaktadır. Siparişe göre özel ölçü yapılmış ürünlerin fabrikasyon hatalar dışında iade ve değişimi yapılmamaktadır.