Beyaz Yazı Tahtası


 

Beyaz Yazı Tahtası en çok tercih edilen yazı tahtası türü olup, farklı hammaddelerden yapılmaktadır. Beyaz yazı tahtalarını hammaddeye göre ayıracak olursak;


Laminat Beyaz Yazı Tahtası


 Laminat Beyaz Yazı Tahtası ortalama kalınlığı 4 ila 8 mikron arasında olan beyaz laminat yüzeyden üretilmektedir. Beyaz yazı tahtası yüzeyi parlak ve hafif krem tonlardadır. Beyaz Laminat Yazı Tahtaları birçok modelde üretilebilmektedir.Bunlar; 

 

 Laminat Duvara Monte Beyaz Yazı Tahtası

 

 

Laminat Duvara Monte Beyaz Yazı Tahtası; beyaz yazı tahtası yüzeyi laminat hammadden yapıldığı için bu isimle adlandırılmaktadır. Beyaz yazı tahtası satın almak için resime tıklayarak beyaz yazı tahtasının farklı boyutlarının yer aldığı ürün sayfasına gidebilirsiniz. 

 

 

Laminat Ayaklı Beyaz Yazı Tahtası 

 

 

 

 Laminat Ayaklı Beyaz Yazı Tahtası; beyaz yazı tahtası yüzeyi laminat hammadden yapıldığı için bu isimle adlandırılmaktadır. Beyaz yazı tahtası satın almak için resime tıklayarak beyaz yazı tahtasının farklı boyutlarının yer aldığı ürün sayfasına gidebilirsiniz.  

 

 

Laminat Tekerlekli Beyaz Yazı Tahtası 

 

 

Laminat Tekerlekli Beyaz Yazı Tahtası; beyaz yazı tahtası yüzeyi laminat hammadden yapıldığı için bu isimle adlandırılmaktadır. Beyaz yazı tahtası satın almak için resime tıklayarak beyaz yazı tahtasının farklı boyutlarının yer aldığı ürün sayfasına gidebilirsiniz.

 

 

Laminat Flipchart Beyaz Yazı Tahtası 

 

Laminat Flipchart Beyaz Yazı Tahtası; beyaz yazı tahtası yüzeyi laminat hammadden yapıldığı için bu isimle adlandırılmaktadır. Beyaz yazı tahtası satın almak için resime tıklayarak beyaz yazı tahtasının farklı boyutlarının yer aldığı ürün sayfasına gidebilirsiniz.

 

 

Laminat Üçgen Beyaz Yazı Tahtası

 

 

 Laminat Üçgen Beyaz Yazı Tahtası; beyaz yazı tahtası yüzeyi laminat hammadden yapıldığı için bu isimle adlandırılmaktadır. Beyaz yazı tahtası satın almak için resime tıklayarak beyaz yazı tahtasının farklı boyutlarının yer aldığı ürün sayfasına gidebilirsiniz. 

 

 

 Laminat Çizgili Beyaz Yazı Tahtası 

 

 Laminat Çizgili Beyaz Yazı Tahtası; beyaz yazı tahtası yüzeyi laminat hammadden yapıldığı için bu isimle adlandırılmaktadır. Beyaz yazı tahtası satın almak için resime tıklayarak beyaz yazı tahtasının farklı boyutlarının yer aldığı ürün sayfasına gidebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 Manyetik Beyaz Yazı Tahtası


Beyaz Manyetik Yazı Tahtası mıknatıs - magnet tutturulduğunda manyetik bir ortam yaratması adına demir sac levha yüzeyden oluşturulmuştur. Manyetik beyaz yazı tahtası renk tonu parlak ve açık beyazdır. Sadece beyaz olarak üretilmiş olup, farklı renklerde bir yazı tahtası modeli bulunmamaktadır.
 

Çelik Emaye Beyaz Yazı Tahtası 


Beyaz Emaye Yazı Tahtası ise, seramik yüzey olarak adlandırılan çelik ve emaye birleşiminden oluşturulmuştur. 50 seneye varan emaye yüzey garantisi verilmektedir. Beyaz yazı tahtası yüzeyi mat tonda olup, projeksiyon yansıtmasına uygundur.

Emaye Duvara Monte  Beyaz Yazı Tahtası

 

Emaye Ayaklı Beyaz Yazı Tahtası

 

Emaye Tekerlekli Beyaz Yazı Tahtası

 

Emaye Flipchart Beyaz Yazı Tahtası

 

Emaye Kapaklı Beyaz Yazı Tahtası

 

Emaye Üçgen Beyaz Yazı Tahtası

 

Emaye Çizgili Beyaz Yazı Tahtası 


Emaye Giyotin Beyaz Yazı Tahtası 

 

Emaye Asansörlü Beyaz Yazı Tahtası 

 

 


 


Beyaz Yazı Tahtası model olarak incelendiğinde hemen hemen tüm modellerde üretilmektedir. Beyaz yazı tahtalarını modellere göre ayıracak olursak;


Duvara Monte Beyaz Yazı Tahtası


Beyaz duvara monte yazı tahtası; beyaz laminat yazı tahtası, beyaz manyetik yazı tahtası ve beyaz emaye yazı tahtası olarak üretilmektedir.Beyaz ayaklı yazı tahtası; beyaz laminat yazı tahtası, beyaz manyetik yazı tahtası ve beyaz emaye yazı tahtası olarak üretilmektedir.

 

Tekerlekli Beyaz Yazı Tahtası


Beyaz tekerlekli yazı tahtası; beyaz laminat yazı tahtası, beyaz manyetik yazı tahtası ve beyaz emaye yazı tahtası olarak üretilmektedir.


Giyotin Beyaz Yazı Tahtası

 

Beyaz giyotin yazı tahtası sadece beyaz emaye yazı tahtası olarak üretilmektedir. 


Üçgen Beyaz Yazı Tahtası


Beyaz üçgen yazı tahtası; beyaz laminat yazı tahtası, beyaz manyetik yazı tahtası ve beyaz emaye yazı tahtası olarak üretilmektedir.


Flipchart Beyaz Yazı Tahtası


Beyaz flipchart yazı tahtası; beyaz laminat yazı tahtası, beyaz manyetik yazı tahtası ve beyaz emaye yazı tahtası olarak üretilmektedir. 


 Asansörlü Beyaz Yazı Tahtası


Beyaz asansörlü yazı tahtası sadece beyaz emaye yazı tahtası olarak üretilmektedir. 


Kapaklı Beyaz Yazı Tahtası

 

Beyaz kapaklı yazı tahtası; beyaz laminat yazı tahtası ve beyaz emaye yazı tahtası olarak üretilmektedir. 

 


 

Beyaz Yazı Tahtası kullanım açısından incelendiğinde ise baskılı yüzey emaye yazı tahtaları mevcuttur. Kullanım açısına göre ayıracak olursak; 


 


Müzik Çizgili Beyaz Yazı Tahtası


Beyaz müzik çizgili yazı tahtası; beyaz laminat yazı tahtası ve beyaz emaye yazı tahtası olarak üretilmektedir. Beyaz laminat müzik (solfej) çizgili yazı tahtası özel bıçkaları ile yazı tahtası yüzeyine derin çiziklerin atılması sonucu oluşturulur. Beyaz Emaye müzik (solfej) çizgili yazı tahtasının yüzeyi ise üretim sırasında yurtdışında baskı yapılarak üretilmiştir. Zaman içerisinde müzik çizgilerinde herhangi bir kayıp iki yazı tahatsı modelinde de olmaz.Birinci Sınıf Çizgili Beyaz Yazı Tahtası


Beyaz müzik çizgili yazı tahtası; beyaz laminat yazı tahtası ve beyaz emaye yazı tahtası olarak üretilmektedir. Beyaz laminat müzik (solfej) çizgili yazı tahtası özel bıçkaları ile yazı tahtası yüzeyine derin çiziklerin atılması sonucu oluşturulur. Beyaz Emaye müzik birinci sınıf çizgili yazı tahtasının yüzeyi ise üretim sırasında yurtdışında baskı yapılarak üretilmiştir. Zaman içerisinde güzel yazı çizgilerinde herhangi bir kayıp iki yazı tahatsı modelinde de olmaz.Noktalı (Koordinat Çizgili) Beyaz Yazı Tahtası 


Beyaz müzik noktalı (koordinat çizgili) yazı tahtası sadece beyaz ve yeşil emaye yazı tahtası olarak üretilmektedir. Beyaz Emaye noktalı (koordinat çizgili) yazı tahtasının yüzeyi ise üretim sırasında yurtdışında baskı yapılarak üretilmiştir. Zaman içerisinde koordinat çizgilerinde herhangi bir kayıp olmaz.


  


Ürün Grupları